Teisipäeval, 23. jaanuaril toimusid Tallinna Kergejõustikuhallis Nõmme KJK lahtised meistrivõistlused. Naiste kuulitõuke autasustamine Nõmme Kergejõustikuklubi lahtised meistrivõistlused 2024

Nõmme Kergejõustikuklubi lahtised meistrivõistlused 2024

27. jaan. 2024

Teisipäeval, 23. jaanuaril toimusid Tallinna Kergejõustikuhallis Nõmme KJK lahtised meistrivõistlused.

Head meelt valmistas võistlusel nähtu, et Nõmme KJK lahtistele meistrivõistlustele oli tulnud sportlasi Tallinna klubidest ja palju võistlejaid ka üle vabariigi: Rakverest, Tartust, Viljandist, Pärnust, Kuusalust, Haapsalust, Raplast, Võrust, Paidest, Keilast, Ahtmest ja Saaremaalt. Lisaks ka Usbekistanist ja Lätist.

Kõige rohkem sportlasi osales naiste ja meeste jooksudes. Selgitati välja Nõmme meistrid, kellele pandi kaela Nõmme meistri medal ja kingiti uus Nõmme Kergejõustikuklubi aastaraamat 2024.

Paremate tulemuste eest hoolitsesid järgmised sportlased: Karl Erik Nazarov, kes saavutas meeste 60m jooksus väga hea aja – 6,70; Monica Vainola tuli Nõmme KJK meistriks võites naiste kuulitõuke tulemusega – 13.65 m; Kaisa Maria Oll saavutas 2000m jooksus hea aja – 7.08,92 ja tuli ühtlasi ka Nõmme KJK meistriks; Marlen Ambur võitis naiste kõrgushüppe tulemusega 1.70, tulles ühtlasi ka Nõmme KJK meistriks ja Deniss Tšernobajev võitis meeste kõrgushüppe tulemusega 2.05

Korraldaja Nõmme Kergejõustikuklubi tänab EOK-d, Reedel Vara OÜ-d ja Sandman Grupi AS-i kes aitasid katta rikkaliku auhinnalaua.

Täname toetuse eest Nõmme LOV-st ja Tallinna Kultuuri-ja Spordiametit

Anu Vackermann

Nõmme Kergejõustikuklubi

Vaata võistluse tulemuste protokolli siit.

Vaata pilte võistluse autasustamistest siit.

Naiste kuulitõuke autasustamine

Nõmme Spordiklubi
Mittetulundusühing Nõmme Spordiklubi eesmärgid on kooliealistele noortele spordi ja kehakultuuri tutvustamine ja neis spordiharjumuste kasvatamine.

Spordialade kohta
Vaata lähemalt spordialade kohta kergejõustiku, tennise, lauatennise, ujumise, suusatamise sisulehtedelt.

Kurgjärve spordibaas
Hea koht suvepäevade pidamiseks. Majutamise võimalus 220-le inimesele, koos telkimisega kuni 2000. Saun, baar ja spordisaal. Saada broneering.