Lauatennise treeningud alustavad 2. 09 kell 16:00 TalTechi spordihoones. Treeningud toimuvad teisipäevast reedeni algusega kell 16:00. Vaata tunniplaani meie tunniplaani lehekülelt. NB! Lisaks ka viirusega seotud teemal. Palun jälgime terviseameti https://www. terviseamet. ee/et nõudeid. Lisaks olulised reeglid: Trenni tulles peseme/desinfitseerime käed! Trennist koju minnes peseme käed. Kõigil on oma joogipudel, teistele oma vett ei laena! Kui algajatel on trenn läbi, siis nad lähevad kohe koju. Soovitav on trenni (ja ka kooli) tulla jalgsi/rattaga/autoga. Kui kasutate ühistransporti, siis ühistranspordis on soovitav kanda maski. Ilusat algavat kooliaastat ja püsime terved! Lauatennise treeningud 2020/2021 hooajal!

Lauatennise treeningud 2020/2021 hooajal!

Mairi Rammul 3. sept. 2020

Lauatennise treeningud alustavad 2.09 kell 16:00 TalTechi spordihoones. Treeningud toimuvad teisipäevast reedeni algusega kell 16:00. Vaata tunniplaani meie tunniplaani lehekülelt.

NB! Lisaks ka viirusega seotud teemal. Palun jälgime terviseameti https://www.terviseamet.ee/et nõudeid.
Lisaks olulised reeglid:
Trenni tulles peseme/desinfitseerime käed!
Trennist koju minnes peseme käed.
Kõigil on oma joogipudel, teistele oma vett ei laena!
Kui algajatel on trenn läbi, siis nad lähevad kohe koju.
Soovitav on trenni (ja ka kooli) tulla jalgsi/rattaga/autoga.
Kui kasutate ühistransporti, siis ühistranspordis on soovitav kanda maski.

Ilusat algavat kooliaastat ja püsime terved!

Nõmme Spordiklubi
Mittetulundusühing Nõmme Spordiklubi eesmärgid on kooliealistele noortele spordi ja kehakultuuri tutvustamine ja neis spordiharjumuste kasvatamine.

Spordialade kohta
Vaata lähemalt spordialade kohta kergejõustiku, tennise, lauatennise, ujumise, suusatamise sisulehtedelt.

Kurgjärve spordibaas
Hea koht suvepäevade pidamiseks. Majutamise võimalus 220-le inimesele, koos telkimisega kuni 2000. Saun, baar ja spordisaal. Saada broneering.

Kontaktandmed
Nõmme Spordiklubi, reg.nr. 80140599,
Külmallika 15A, 12617 Tallinn 
E-mail
Kontakttelefon (+372) 6718544

Veebiarendus aara.ee

Lauatennise treeningud 2020/2021 hooajal!

Lauatennise treeningud 2020/2021 hooajal!

Lauatennise treeningud alustavad 2.09 kell 16:00 TalTechi spordihoones. Treeningud toimuvad teisipäevast reedeni algusega kell 16:00. Vaata tunniplaani meie tunniplaani lehekülelt. NB! Lisaks ka viirusega seotud teemal. Palun jälgime terviseameti https://www.terviseamet.ee/et nõudeid. Lisaks olulised reeglid:Trenni tulles peseme/desinfitseerime käed!Trennist koju minnes peseme käed.Kõigil on oma joogipudel, teistele oma vett ei laena! Kui algajatel on trenn läbi, siis nad lähevad kohe koju.Soovitav on trenni (ja ka kooli) tulla jalgsi/rattaga/autoga.Kui kasutate ühistransporti, siis ühistranspordis on soovitav kanda maski.Ilusat algavat kooliaastat ja püsime terved!

Lauatennise treeningud 2020/2021 hooajal!

www.nommesk.ee © 2024 Nõmme Spordiklubi » Külmallika 15A, Tallinn