10. -11. veebruaril toimusid Lasnamäe kergejõustikuhallis Eesti U23 , U20, U18 vanuseklasside talvised meistrivõistlused. Südikalt esinesid ka Nõmme kergejõustiklased. 34 viies koht ÕNNITLEME TUBLISI NÕMME MEDALIVÕITJAID.

ÕNNITLEME TUBLISI NÕMME MEDALIVÕITJAID.

12. veebr. 2018

10.-11.veebruaril toimusid Lasnamäe kergejõustikuhallis Eesti U23 , U20, U18 vanuseklasside talvised meistrivõistlused.
Südikalt esinesid ka Nõmme kergejõustiklased.

Medalid võitsid alljärgnevad sportlased:

TU 18 vanuseklassis saavutas LILIAN TURBAN  kaugushüppes tulemusega 5.88 kuldmedali ja kõrgushüppes tulemusega 1.67 pronksmedali;

PU18 vanuseklassis saavutas PEETER ALVER kaugushüppes tulemusega 6.39 pronksmedali;

NU23 vanuseklassis saavutas MONICA VAINOLA kuultõukes tulemusega 13.34 hõbemedali ja MARLEN MILLERMAN kõrgushüppes tulemusega 1.60 hõbemedali

Tublid olid ka TU18   4 x 200m teatejooksu neiud GRETA-LIISA VAHTRA, IRIS TAMSALU, BRIGITTA TAMSAR ja LILIAN TURBAN, kes võitsid hõbemedali.

Lisaks saavutasid häid kohti:

Joonas Mattias Laur       PU20 vanuseklassi 400m jooksus ajaga 52,77  neljas koht

Peeter Alver  PU18 vanuseklassis 60m joksus ajaga 7,35 viies koht

Iiris Tamsalu   TU18 vanuseklassis kaugushüppes tulemusega 5.34 viies koht

Nõmme Spordiklubi
Mittetulundusühing Nõmme Spordiklubi eesmärgid on kooliealistele noortele spordi ja kehakultuuri tutvustamine ja neis spordiharjumuste kasvatamine.

Spordialade kohta
Vaata lähemalt spordialade kohta kergejõustiku, tennise, lauatennise, ujumise, suusatamise sisulehtedelt.

Kurgjärve spordibaas
Hea koht suvepäevade pidamiseks. Majutamise võimalus 220-le inimesele, koos telkimisega kuni 2000. Saun, baar ja spordisaal. Saada broneering.

ÕNNITLEME TUBLISI NÕMME MEDALIVÕITJAID

Medalid võitsid alljärgnevad sportlased: TU 18 vanuseklassis saavutas LILIAN TURBAN kaugushüppes tulemusega 5 88 kuldmedali ja kõrgushüppes tulemusega 1 10.-11.veebruaril toimusid Lasnamäe kergejõustikuhallis Eesti U23 , U20, U18 vanuseklasside talvised meistrivõistlused.Südikalt esinesid ka Nõmme kergejõustiklased.